Niedziela Chleba i Rodziny
PEREGRYNACJA OBRAZU JEZUSA MIŁOSIERNEGO
Nabożeństwo pierwszych sobót
Previous Next Play Pause
1 2 3

Wizyta Duszpasterska

Parafia M.B. Królowej Polski w Wołominie

A.D. 2019/2020

 

2 grudnia 2019 - poniedziałek, od godz. 16:30
               1 Maja blok 1, 7                

3 grudnia 2019 - wtorek, od godz. 16:30
             1 Maja blok 3, 9                

4 grudnia 2019 - środa, od godz. 16:30
           1 Maja blok 5, 9A             

5 grudnia 2019 - czwartek, od godz. 16:30
     1 Maja blok 11, 13, 15 

7 grudnia 2019 -  sobota, od godz. 15:00

Fieldorfa 9

8 – 10 grudnia rekolekcje adwentowe

11 grudnia 2019 - środa, od godz. 16:30
1 Maja 15A, 17  

12 grudnia 2019 - czwartek, od godz. 16:30
Fieldorfa 9B, 14

13 grudnia 2019 - piątek, od godz. 16:30
Fieldorfa 16, 18 

14 grudnia 2019 - sobota, od godz. 15:00
           Fieldorfa 9A, 20             

16 grudnia 2019 - poniedziałek, od godz. 16:30
Wiejska 1, 1A, 5, 9   

17 grudnia 2019 - wtorek, od godz. 16:30
Wiejska 10, 11

18 grudnia 2019 - środa, od godz. 16:30
Lipińska 2   

19 grudnia 2019 - czwartek, od godz. 16:30
Lipińska 4   

20 grudnia 2019 - piątek, od godz. 16:30
Lipińska 24, 30, 32  

21 grudnia 2019 - sobota, od godz. 15:00
Lipińska 32A, 34, 34A, 38, 38A 

22 – 26 grudnia przerwa świąteczna

27 grudnia 2019 - piątek, od godz. 9:00 

Lipiny Kąty, Podleśna, Czwartaków, Szarych Szeregów, Batalionu Zośka 

28 grudnia 2019 - sobota, od godz. 9:00
Lipiny B, Klonowa, Zagłoby, Skrzetuskiego, Wołodyjowskiego, Rycerska, Batalionu Parasol

30 grudnia 2019 - poniedziałek, od godz. 16:00
Cicha, Kazimierzowska, Wesoła

31 grudnia 2019 – 1 stycznia 2020 – przerwa noworoczna

2 stycznia 2020 - czwartek, od godz. 16:00
Spokojna, Andersa, Kmicica, Ketlinga

3 stycznia 2020 - piątek, od godz. 16:00
Błotna blok 23 

4 stycznia 2020 - sobota, od godz. 9:00
Marszałkowska, Przepiórcza, Wronia, Sowia, Słowicza, Graniczna, Kresowa, Słowiańska  

5 stycznia 2020 - niedziela, od godz. 14:00
1 Maja domy

6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego

7 stycznia 2020 - wtorek, od godz. 16:00
Litewska, Sikorskiego blok 88 

8 stycznia 2020 - środa, od godz. 16:00
Wołomińska 

9 stycznia 2020 - czwartek, od godz. 16:00
Kiejstuta, Słowackiego

10 stycznia 2020 - piątek, od godz. 16:00
Matejki, Mickiewicza 

11 stycznia 2020 - sobota, od godz. 9:00
Sikorskiego domy

12 stycznia 2020 - niedziela, od godz. 14:00
Sosnowa  

13 stycznia 2020 - poniedziałek, od godz. 16:00
Błotna, Gryczana  

14 stycznia 2020 - wtorek, od godz. 16:00
Poniatowskiego i osiedle Ostoja 

15 stycznia 2020 - środa, od godz. 16:00
Kościuszki, Traugutta 

16 stycznia 2020 - czwartek, od godz. 16:00
Topolowa, Jodłowa   

17 stycznia 2020 - piątek, od godz. 16:00
Wierzbowa, Prosta, Świerkowa    

18 stycznia 2020 - sobota, od godz. 9:00
Legionów 

19 stycznia 2020 - niedziela, od godz. 14:00
Krucza

20 stycznia 2020 - poniedziałek, od godz. 16:00
Sokola, Dzika  

21 stycznia 2020 - wtorek, od godz. 16:00
Leszczyńska  

22 stycznia 2020 - środa, od godz. 16:00
Brzozowa, Kurkowa 

23 stycznia 2020 - czwartek, od godz. 16:00
Zielona, Szara

24 stycznia 2020 - piątek, od godz. 16:00
Ogródków Działkowych, Rzeczna, Orwida  

25 stycznia 2020 - sobota, od godz. 9:00
Wileńska   

27 stycznia 2020 - poniedziałek, od godz. 16:00
Warszawska  

28 stycznia 2020 - wtorek, od godz. 16:00
Partyzantów  

29 stycznia 2020 - środa, od godz. 16:00
Ogrodowa, Nowa 

30 stycznia 2020 - czwartek, od godz. 16:00
Powstańców, Wylot, Wysockiego

31 stycznia 2020 - piątek, od godz. 16:00
Chopina, Piaskowa, Łączna, Cementowa, Korsaka 

1 lutego 2020 - sobota, od godz. 9:00
Sosnówka: Ossowska, Wiśniowa, Wspólna, Kozia, Al.Nagórna, Nałkowskiego, Pułaskiego, Wilsona, Słoneczna, Rejtana, Zaciszna, Prusa, Niecała

3 lutego 2020 - poniedziałek, od godz. 16:00
Prądzyńskiego blok 20 

4 lutego 2020 - wtorek, od godz. 16:00
Prądzyńskiego blok 20A 

5 lutego 2020 - środa, od godz. 16:00
Prądzyńskiego 20B   

6 lutego 2020 - czwartek, od godz. 16:00
Prądzyńskiego 24, 37 (nad apteką), Prądzyńskiego domy prywatne, Wiejska 

7 lutego 2020 - piątek, od godz. 16:00
Prądzyńskiego 35A

7 lutego 2020 - piątek, od godz. 18:00
Przejazd blok 3

8 lutego 2020 - sobota, od godz.9:00
Fieldorfa domy,Lipińska domy, Sportowa, Starowiejska 1A, 3 

12 lutego 2020 - środa, od godz.16:00

Sosnowa 1 B

 

Drodzy Parafianie,

Czas wizyty duszpasterskiej to przede wszystkim spotkanie o charakterze religijnym. Błogosławieństwo domu oraz domowników jest wyrazem naszej miłości do Kościoła, dlatego prosimy o właściwe przygotowanie się do tego wydarzenia poprzez nakrycie stołu białym obrusem, postawienie na nim Krzyża świętego, Pisma świętego, wody święconej, kropidła. W przypadku dzieci i młodzieży prosimy o zeszyt z uczestnictwa w katechizacji szkolnej.

Do miłego zobaczenia,

Duszpasterze Parafii.

 

mecz
caritas
deon
dwp
florianska
gosc
idziemy
niedziela
oaza
praga
radio
s7
wsddwp