WIZYTA DUSZPASTERSKA 2018/2019

DATA

DZIEŃ I GODZINA

ULICA

27.12.2018

CZWARTEK GODZ. 9:00

Lipiny Kąty, Podleśna, Czwartaków, Szarych Szeregów, Batalionu Zośka, Ketlinga

28.12.2018

PIĄTEK GODZ. 9:00

Lipiny B, Klonowa, Zagłoby, Skrzetuskiego, Wołodyjowskiego, Batalionu Parasol, Rycerska

29.12.2018

SOBOTA GODZ. 9:00

Marszałkowska, Przepiórcza, Sowia, Słowicza, Kresowa, Wronia, Słowiańska, Graniczna

NIEDZIELA

SYLWESTER

01.01.2019 - NOWY ROK PAŃSKI 2019

2.01.2019

ŚRODA GODZ.16:00

Spokojna, Andersa, Kmicica

3.01.2019

CZWARTEK GODZ.16:00

Cicha, Kazimierzowska, Wesoła

4.01.2019

PIĄTEK GODZ.16:00

Sikorskiego 88 (16.00)

4.01.2019

PIĄTEK GODZ.19:00

Ogrodów Działkowych, Jodłowa (19.00)

5.01.2019

SOBOTA GODZ. 9:00

Sikorskiego (bez bloków)

   6.01.2019 - UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO (TRZECH KRÓLI)

7.01.2019

PONIEDZIAŁEK GODZ. 16.00

Sosnowa cała (ul. i blok)

8.01.2019

WTOREK GODZ.16:00

Litewska, Krucza

9.01.2019

ŚRODA GODZ. 16:00

Wołomińska, Gryczana

10.01.2019

CZWARTEK GODZ.16:00

Sokola, Rzeczna, Dzika

11.01.2019

PIĄTEK GODZ. 16:00

Prosta, Szara, Błotna (bez bloku), Świerkowa

12.01.2019

SOBOTA GODZ. 9:00

Legionów

NIEDZIELA

14.01.2019

PONIEDZIAŁEK GODZ. 16.00

Kiejstuta, Topolowa

15.01.2019

WTOREK GODZ.16:00

Poniatowskiego cała (domki I blok Ostoja)

16.01.2019

ŚRODA GODZ. 16:00

Partyzantów

17.01.2019

CZWARTEK GODZ. 16:00

Brzozowa, Błotna 23

18.01.2019

PIĄTEK GODZ.16:00

Słowackiego, Matejki

19.01.2019

SOBOTA GODZ. 9:00

Sosnówka (cała) (Nagórna, Nałkowskiego, Niecała, Kozia, Ossowska, Prusa, Pułaskiego, Rejtana, Słoneczna, Wilsona, Wspólna, Wiśniowa)

20.01.2019

NIEDZIELA GODZ. 14:00

1 Maja (bez bloków)

21.01.2019

PONIEDZIAŁEK GODZ.16:00

Mickiewicza, Traugutta

22.01.2019

WTOREK GODZ.16:00

Kościuszki, Wiejska (bez bloków)

23.01.2019

ŚRODA GODZ.16:00

Fieldorfa 9 A

24.01.2019

CZWARTEK GODZ.16:00

Kurkowa, Zielona

25.01.2019

PIĄTEK GODZ.16:00

Prądzyńskiego (bez bloków), Fieldorfa (bez bloków), Przejazd

26.01.2019

SOBOTA GODZ.9:00

Lipińska (bez bloków), Sportowa, Orwida, Korsaka

NIEDZIELA

28.01.2019

PONIEDZIAŁEK GODZ.16:00

Chopina, Fieldorfa 9 B

29.01.2019

WTOREK GODZ.16:00

Starowiejska 1A, Fieldorfa 14

30.01.2019

ŚRODA GODZ.16:00

Ogrodowa, Fieldorfa 16

31.01.2019

CZWARTEK GODZ.16:00

Wysockiego, Powstańców, Fieldorfa 18

1.02.2019

PIĄTEK GODZ.16:00

Fieldorfa 20

2.02.2019

SOBOTA GODZ. 9:00

Piaskowa, Łączna, Wylot, Nowa, Wierzbowa

NIEDZIELA

4.02.2019

PONIEDZIAŁEK GODZ.16:00

Wiejska 1

5.02.2019

WTOREK GODZ.16:00

Wiejska 1A, 5

6.02.2019

ŚRODA GODZ.16:00

Wiejska 10

7.02.2019

CZWARTEK GODZ.16:00

Wiejska 9, 11

8.02.2019

PIĄTEK GODZ.16:00

Lipińska 2

9.02.2019

SOBOTA GODZ.14:00

Lipińska 4, Cementowa

NIEDZIELA

11.02.2019

PONIEDZIAŁEK GODZ. 16:00

Lipińska 24, 30, 32, 32A

12.02.2019

WTOREK GODZ.16:00

Lipińska 34, 34A, 38, 38A

13.02.2019

ŚRODA GODZ.16:00

Prądzyńskiego 20

14.02.2019

CZWARTEK GODZ.16:00

Prądzyńskiego 20A

15.02.2019

PIĄTEK GODZ.16:00

Prądzyńskiego 20B

16.02.2019

SOBOTA GODZ.9:00

Wileńska

NIEDZIELA

18.02.2019

PONIEDZIAŁEK GODZ.16:00

1 Maja 1, 7

19.02.2019

WTOREK GODZ.16:00

1 Maja 3,Prądzyńskiego 24

20.02.2019

ŚRODA GODZ.16:00

1 Maja 5, 9

21.02.2019

CZWARTEK GODZ.16:00

1 Maja 9A, 11, 13

22.02.2019

PIĄTEK GODZ.16:00

1 Maja 15, 15A

23.02.2019

SOBOTA GODZ.9:00

Warszawska

NIEDZIELA

25.02.2019

PONIEDZIAŁEK GODZ.16:00

1 Maja 17

26.02.2019

WTOREK GODZ. 16:00

Fieldorfa 9

27.02.2019

ŚRODA GODZ. 16:00

Leszczyńska

     

Drodzy Parafianie,

Czas wizyty duszpasterskiej to przede wszystkim spotkanie o charakterze religijnym. Błogosławieństwo domu oraz domowników jest wyrazem naszej miłości do Kościoła, dlatego prosimy o właściwe przygotowanie się do tego wydarzenia poprzez nakrycie stołu białym obrusem, postawienie na nim Krzyża świętego, Pisma świętego, wody święconej, kropidła. W przypadku dzieci i młodzieży prosimy o zeszyt z uczestnictwa w katechizacji szkolnej.

Do miłego zobaczenia,

Duszpasterze Parafii.