WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

24.05.2020 r.

1. W naszym Kościele może przebywać jednocześnie 90 osób. Prosimy zachowywać odpowiedni dystans – ok. 2 m. Jednocześnie przypominamy o obowiązku noszenia w świątyni maseczki ochronnej. Prosimy o stosowanie się do zarządzeń sanitarnych.

2. Codziennie w naszym Kościele od godz. 8:00 do 18:00 jest Adoracja Najświętszego. Sakramentu. Serdecznie zapraszamy choćby na krótką modlitwę.

3. Transmisję różańca o godz. 20:30 prowadzimy przez parafialnego Facebook’a do niedzieli Zesłania Ducha Świętego.

4. Zmarł ks. Piotr Urbanowski, który pochodził z naszej parafii, wikariusz parafii św. Jakuba na Tarchominie oraz diecezjalny moderator ruchu Światło-Życie. Jego pogrzeb w naszej odbędzie się w naszym Kościele jutro o godz. 12:00.  Z racji na przepisy sanitarne do Kościoła zostanie wpuszczona tylko rodzina zmarłego, pozostałych przyjaciół i znajomych ks. Piotra zapraszamy do śledzenia transmisji internetowej na naszym parafialnym kanale YouTube oraz w telewizji diecezjalnej SalveNet.

5. Z tego powodu w poniedziałek nie będzie Adoracji Najświetszego Sakramentu. Na modlitwę zapraszamy od wtorku.

6. W sobotę wigilia Zesłania Ducha Świętego. Czuwanie modlitewne od godz. 20:00, Msza św. o godz. 21:00

7. W sobotę spotykają się mężczyźni na męskiej modlitwie. Nasze spotkanie ograniczymy do odmówienia różańca o godz. 19:00, nie będzie tym razem katechezy.

8. W przyszłą niedzielę obchodzimy Zesłanie Ducha Świętego, tzw. Zielone Świątki.

9. W czwartek, przypada rocznica śmierci ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Z tej okazji w tygodniku Idziemy znajdziemy bardzo osobiste wspomnienia jego bliskiego współpracownika ks. Bronisława Piaseckiego oraz inne artykuły nt. Prymasa Tysiąclecia.