VI NIEDZIELA ZWYKŁA

17.02.2019 r. 

1. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca zapraszamy dziś na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 14.00 do 18.00. Plan wywieszony jest na plakatach.

2. Dzisiaj w naszej parafii odbywa się niedziela chleba. Młodzież z Parafialnego Zespołu Caritas po każdej Mszy Świętej będzie rozprowadzać świeżo upieczone i poświęcone chleby, jest to też okazja do wsparcia naszego Caritasu. U wolontariuszy można się też dowiedzieć, jak przekazać na nasz Caritas parafialny 1 % podatku. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

3. Oaza Dzieci Bożych zaprasza wszystkie chętne dzieci na pierwsze spotkanie po feriach już dziś po Mszy na godz. 11.30 do salki oazy.

4. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po odbiór żywności w czwartek, 21 lutego. Zaczynamy tradycyjnie Mszą św. o godz. 18.00.

5. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z 3 klasy gimnazjum zapraszamy na spotkanie do kaplicy przy plebanii w najbliższą środę o godz. 19.00. Natomiast grupę starszą (drugi rok) zapraszamy na spotkanie w środę  tj. 27.02. o godz. 19:00. Obecność wszystkich obowiązkowa.

6. W piątek, 22 lutego, z okazji rocznicy objawienia s. Faustynie koronki do Bożego Miłosierdzia, odmówimy koronkę o godz. 17.30, następnie Msza Święta zbiorowa do Bożego Miłosierdzia. Kartki z intencjami składamy w zakrystii od godz. 17.00.

7. Dzieci i młodzież zapraszamy na parafialną zabawę karnawałową w sobotę, 23 lutego. Rozpoczynamy Mszą Święta o godzinie 18:00, następnie przenosimy się do salki nad zakrystią. Koszt zabawy 10 zł. Zapisy w zakrystii u Księdza Daniela. Zachęcamy do przebrania się, mile widziane są stroje świętych.