VI NIEDZIELA ZWYKŁA

16.02.2020 r.

1. Wystawienie Najświętszego Sakramentu z racji III niedzieli miesiąca dziś od godz. 14:00 do 18:00. Plan nabożeństwa wywieszony jest na drzwiach kościoła.

2. Informujemy, że w naszej parafii odbędą się rekolekcje 33-dniowe przygotowujące do zawierzenia swojego życia Matce Bożej. Zapisy w sklepiku parafialnym. Początek w piątek, 21 lutego o godz. 19:00, kolejne spotkania w każdą środę o godz. 19:00.

3. Spotkanie Plutonu Różańcowego w przyszłą niedzielę o godz. 14:00 w salce przy kancelarii.

4. Serdecznie dziękujemy za serdeczność i życzliwość jakich doświadczyliśmy w tym roku podczas wizyty duszpasterskiej, jak również za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Kolęda dla osób, które z różnych powodów nie mogły przyjąć w tym roku księdza, odbędzie się w sobotę, 22 lutego od godz. 9:00. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.

5. Wspólnota Miłosierdzia Bożego organizuje pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Płocku w rocznicę pierwszych objawień Pana Jezusa św. Faustynie. Jest to też dziękczynienie za dar peregrynacji obrazu Jezusa miłosiernego w naszej parafii. Wyjazd w sobotę, 22 lutego o godz. 7:00. Zapisy w sklepiku parafialnym oraz pod numerem: 509159436.

6. W tym tygodniu minęło 5 lat od powstania Parafialnego Zespołu Caritas. Pomagamy poprzez wydawanie paczek żywnościowych w ramach unijnego programu Fead, wsparcie w remontach osób najbardziej potrzebujących, dofinansowanie kolonii dziecięcych letnich i zimowych, prowadzenie magazynu z ubraniami, pomoc w pozyskaniu opału na zimę, prowadzenie magazynu z ubraniami, udostępniamy do kąpieli łazienkę osobom potrzebującym, wspieramy rodziny w przygotowaniu dzieci do szkoły a także pomagamy rodzinie w Aleppo. Ponadto mamy 3 członków stałych, wielu członków wspierających nasz caritas a także liczne grono Młodzieżowego Wolontariatu Caritas. Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej działalności i życzliwość, którą nas otaczacie.

7. Dzisiaj swoje imieniny obchodzi ks. Daniel, zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00, podczas której będziemy się modlić o potrzebne łaski dla Księdza Daniela. 

8. W sobotę odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30 Msza św. zbiorowa o Miłosierdziu Bożym o godz. 18:00. Intencje składamy w zakrystii od godz. 17:00