Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
23 lipca 2023

1. Dziś modlitwa różańcowa o 17:15, zapraszamy.

2. Jutro w poniedziałek 24 lipca po wieczornej Mszy świętej odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej w salce nad zakrystią.

3. W niedzielę 30 lipca nasza parafia będzie gościć na śniadaniu pielgrzymów podążających do domu św. Faustyny w Ostrówku. Serdecznie prosimy o wsparcie w organizowanym poczęstunku i upieczenie ciast (bez kremów), które prosimy dostarczyć w sobotę 29 lipca do zakrystii. Z góry składamy podziękowanie za szczodre i otwarte serca. Zachęcamy również do wzięcia udziału w tej pielgrzymce: można do niej dołączyć z naszej parafii. Informacje na plakatach w gablocie i na stronie internetowej.

4. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna jest pod poniedziałku do piątku tylko w godzinach od 16:00 do 17:30.

5. W środę grupa młodzieży naszej parafii wylatuje na Światowe Dni Młodzieży do Portugalii na spotkanie z Papieżem Franciszkiem, polecamy ich opiece Matki Bożej i modlitwie parafian.