Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
30 lipca 2023

1. Dziś nasza parafia gościła na śniadaniu pielgrzymów podążających do domu św. Faustyny w Ostrówku. Serdecznie dziękujemy naszym parafianom, którzy pomogli w organizacji oraz za przynieśli wypieki.

2. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze święte o godz. 7.00, 7.30, 8.00, 16.00 i 18.00. Spowiedź rano od godz. 6.30, a po południu – od 15.30. W tym miesiącu księża nie udają się do chorych. Na nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca zapraszamy o godz. 8.00.

3. Zachęcamy do udziału w krótkiej pielgrzymce rowerowej do Ossowa. Chętne osoby zapraszamy w najbliższą sobotę, tj. 5 sierpnia, o godz. 10.00 z tyłu naszego kościoła. Dla wszystkich uczestników pielgrzymki przewidziany jest mały poczęstunek.

4. We wtorek 1 sierpnia przypada 79. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W naszych modlitwach pamiętajmy o Ojczyźnie i tych, którzy oddali życie za jej wolność.

5. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku tylko w godzinach od 16.00 do 17.30.