Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
22 października 2023 r.

1. Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do pięknego przebiegu misji parafialnych. Szczególne podziękowania kierujemy jako kapłani do wszystkich parafian za liczny udział, wspólną modlitwę, zasłuchanie i gorliwie przeżywany sakrament pokuty i pojednania.

2. Zapraszamy na różaniec – codziennie o godzinie 17.15 dla wszystkich parafian, od poniedziałku do piątku o 16.30 z udziałem dzieci.

3. Dziś wypada 22 dzień miesiąca – o 17.45 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza święta w intencjach zbiorowych. Karteczki z intencjami przynosimy do zakrystii od 17.00. Dziś taca na misje.

4. W kancelarii parafialnej oraz zakrystii przyjmujemy od dzisiaj na wypominki roczne, jednorazowe oraz na Mszę listopadową.

5. Wraz z parafią Matki Bożej Częstochowskiej organizujemy konkurs dla dzieci na wykonanie przestrzennego różańca. W minimalnym stopniu dopuszczalna jest pomoc rodzica. W ocenie pracy uwzględnione będzie: staranność, pomysłowość oraz zaangażowanie dziecka. Prace składamy do 25 października. Na zwycięzców czekają nagrody.

6. Również wraz z parafią Matki Bożej Częstochowskiej zapraszamy w najbliższą sobotę 28 października na Grę Miejską „Wołomińskie ścieżki historii”. Początek wspólnej wędrówki pod naszym kościołem o godzinie 10.00. W trakcie trwania gry zapoznamy się z historią Polski, miasta oraz ludzi z nim związanych. Trasa liczyć będzie około 7 km. Dla wszystkich uczestników przewidziane są pamiątkowe nagrody. Zapisy przez internet – szczegółowe informacje na stronach parafii.

7. Dziś pod kościołem młodzież oazowa będzie rozprowadzać znicze. Dochód przeznaczony będzie na wyjazdy rekolekcyjne młodzieży.

8. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, którzy kończą swoje przygotowanie zapraszamy na próby 27 i 30 października oraz 6 listopada na godzinę 18.45. Obecność obowiązkowa.