OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Niedziela Trójcy Świętej
11.06.2017


1. Nabożeństwa czerwcowe odbywają się w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej a w niedziele i święta o godz. 17.15.

2. We wtorek, 13 czerwca, ks. Proboszcz będzie obchodził rocznicę swoich święceń kapłańskich. Z tej okazji przyjadą do nas księża, którzy byli święceni razem z nim oraz kard. Kazimierz Nycz. Uroczysta Msza Święta o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy.

3. Również we wtorek kolejna rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Po wieczornej Mszy Św. i nabożeństwie czerwcowym zapraszamy na procesję różańcową wokół kościoła.

4. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Św. w naszym kościele o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 10.00 wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Prosimy o udekorowanie domów i posesji oraz o zaparkowanie samochodów poza trasą procesji.

5. W związku ze świętem Bożego Ciała osoby ze wspólnot odpowiedzialnych za ołtarze będą mogły odebrać od ks. Grzegorza materiały dekoracyjne w środę od godz. 9 do 12 i od 16 do 19.

6. Wspólnota Domowego Kościoła z parafii MB Częstochowskiej zaprasza na spotkanie Akademii Małżeńskiej pt. „Ojcostwo w kryzysie czy rozkwicie?”. Spotkanie poprowadzi ks. dr hab. Jacek Grzybowski. Zapraszamy w niedzielę 18 czerwca w godz. 16-17.30 w domu parafialnym przy parafii MB Częstochowskiej.

7. W tym tygodniu zmarli: śp + Zygfryd Ruprich z ul. Lipińskiej, Bożenna Balcerak z ul. Legionów, Wanda Bogatek z ul. Prądzyńskiego . Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...