OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
15.10.2017


1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, dzisiaj od godz. 14.00.

2. Trwa miesiąc październik to czas poświęcony w sposób szczególny modlitwie różańcowej. W naszej parafii modlitwa ta będzie odprawiana dla dzieci od pon -pt o godz. 16.30 (będą konkursy, nagrody, zadania itp.) i dla dorosłych przez cały tydzień o godz. 17.15.

3. Parafialny Zespół Caritas zachęca do włączenia się w Młodzieżowy Wolontariat Caritas. Naszą ofertę kierujemy do młodzieży w wieku od 16 – 30 roku życia. Jest to inicjatywa mająca na celu budowaniu atmosfery służby, przyjaźni i otwartości. Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 19.10 w czwartek o godz. 19.00 w salce przy kancelarii. Serdecznie zapraszamy.

4. Zbliża się miesiąc listopad, czas modlitw za naszych bliskich zmarłych. Zachęcamy wszystkich do przynoszenia wypominek rocznych, miesięcznych i jednorazowych. Wypominki przyjmujemy w zakrystii oraz w godzinach urzędowania kancelarii.

5. Młodzież oazowa rozprowadza dzisiaj i za tydzień znicze. Za wszystkie ofiary złożone na fundusz rekolekcyjny serdecznie dziękujemy.

6. Powiatowy Inspektor Powiatowy w Wołominie zaprasza do bezpłatnych programów profilaktycznych. Szczegółowe informacje w gablocie przy kancelarii.

7. W tym tygodniu zmarł: + Andrzej Broma, z ul. Wierzbowej. Wieczny odpoczynek…