Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
11 września 2022

1. Zapraszamy dzisiaj 17:15 na modlitwę różańcową. Dzisiaj także po raz ósmy przejdzie ulicami Wołomina Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „I ślubuję Ci”. Rozpoczęcie na Mszy świętej o godzinie 13.00, po niej uformowana kolumna marszowa wyruszy na plac 3 Maja pod pomnik św. Jana Pawła II. Zapraszamy do licznego udziału

2. Dzisiaj na Mszy świętej o godzinie 11:30 nastąpi poświęcenie przyborów szkolnych.

3. Młodzież klas VIII oraz starszą pragnącą w tym roku rozpocząć przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy dzisiaj na spotkanie organizacyjne po Mszy świętej wieczornej tj. około godziny 19:00.

4. Spotkanie dla grupy starszej kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z ks. Michałem w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 18.00.

5. Jutro będzie miało miejsce pierwsze po wakacjach spotkanie wolontariatu młodzieżowego. O godzinie 19:00 zapraszamy do salki przy kancelarii. Zaproszenie kierowane jest także do nowych osób – wolontariuszem można zostać od 7 klasy szkoły podstawowej.

6. We wtorek wypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy po Mszy świętej o godzinie 18:00 na Różaniec fatimski.

7. W przyszłą niedzielę 18 września w naszej parafii będzie miała miejsce „Niedziela Chleba” organizowana przez Parafialny Zespół Caritas. Ofiary składane za otrzymany od wolontariuszy chlebek przeznaczone zostaną na zakup żywności dla osób potrzebujących.

8. Ofiary składane dzisiaj „na tacę” przeznaczone są na funkcjonowanie naszego seminarium duchownego.