Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie

II NIEDZIELA ZWYKŁA
15 stycznia 2023

1. Dziś III Niedziela, po koncercie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, o 17:15 modlitwa różańcowa.

2. Nasza schola dziecięca „Perełki Maryi” dzisiaj o godzinie 19:00 weźmie udział w Festiwalu Kolęd w parafii Matki Bożej Częstochowskiej.

3. W sklepiku parafialnym dostępne są nasze parafialne kalendarze. Złożone ofiary przeznaczone zostaną na dofinansowanie rekolekcji wakacyjnych naszej młodzieży.

4. Starosta Wołomiński Adam Lubiak wraz z naszym księdzem proboszczem zapraszają na Koncert Noworoczny, który dzisiaj odbędzie się w naszym kościele o godzinie 14:00 (po Mszy Świętej). Wystąpi znany artysta Mateusz Mijal. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości.

5. Dziś po Mszy świętej o godzinie 18:00 swoje spotkanie mają kandydaci do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

6. Parafialny Zespół Caritas organizuję dzisiaj Niedzielę Chleba. Po każdej Mszy świętej będzie mogli otrzymać od wolontariuszy chlebki. Zebrane ofiary przeznaczone zostaną na dofinansowanie wyjazdów feryjnych dzieciom z ubogich rodzin. Po wnioski o dofinansowanie wyjazdów można zgłaszać się do Biura Caritas bądź do ks. Macieja.

7. Nasz pan Piotr Przybyła – organista zaprasza chętne osoby do chóru parafialnego, próby odbywają się w czwartki o godzinie 19.00. Również Chór Miejski Cantus Cordis zaprasza w swoje szeregi osoby pragnące śpiewać. Szczegóły na plakatach.

8. Zapisy na wyjazd na narty do Poronina dla młodzieży od 12 do 18 lutego w zakrystii. Spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę, tj. 22 stycznia, o godz. 19:00.