Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie

III NIEDZIELA ZWYKŁA
22 stycznia 2023

1. Dziś o 17:15 modlitwa różańcowa.

2. Dziękujemy za ofiary złożone podczas Niedzieli Chleba, zostaną przeznaczone na dofinansowanie wyjazdów na ferie dla dzieci i młodzieży. Rodzice zainteresowani otrzymaniem dofinansowania dla dzieci  mogą do końca stycznia składać w biurze Caritas odpowiednie wnioski. Jeszcze raz dziękujemy także za ofiary złożone do puszek podczas Orszaku Trzech Króli, zebrane 2 tysiące złotych wpłaciliśmy na leczenie poparzonej Martyny. Serdeczne Bóg zapłać za każdy dar serca.

3. Osoby zainteresowane odbiorem żywności zapraszamy w piątek 27 stycznia o godzinie 19:00 do kaplicy. Wydawana żywność pochodzi z programu „Spiżarnia Caritas”, jest to żywność ze sklepów z krótkim terminem ważności, dlatego nie będzie można otrzymać jej w innym terminie.

4. Jutro o godzinie 19:00 spotkanie wolontariatu młodzieżowego Caritas.

5. Nasz chór parafialny weźmie dzisiaj o godzinie 19:00 weźmie udział w Festiwalu Kolęd w parafii Matki Bożej Częstochowskiej. Pan Piotr Przybyła – organista zaprasza chętne osoby do chóru parafialnego, próby odbywają się w czwartki o godzinie 19.00. Również Chór Miejski Cantus Cordis zaprasza w swoje szeregi osoby pragnące śpiewać. Szczegóły na plakatach.

6. Spotkanie organizacyjne w sprawie wyjazdu na narty do Poronina dziś o godz. 19:00 w salce nad zakrystią. Zapraszamy zarówno rodziców jak i młodzież. Jeżeli ktoś jeszcze chce się zapisać na wyjazd feryjny, będzie mógł to uczynić na spotkaniu.