Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie

V NIEDZIELA ZWYKŁA
05 lutego 2023

1. W przyszłym tygodniu swoje imieniny i urodziny obchodzić będzie nasz Ksiądz Proboszcz. Zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą w intencji jubilata i solenizanta 13 lutego o godzinie 18:00.

2. Dziś o 16:30 spotkanie Kół Żywego Różańca, o 17:15 modlitwa różańcowa.

3. Jutro wypada I poniedziałek miesiąca. Od 17:30 możemy przynosić do zakrystii karteczki z intencjami, o 18:00 Msza święta w intencji zmarłych.

4. Dziś w naszej parafii Słowo Boże będzie głosił ks. Roman Kot. Po Mszy świętej zbiórka na rzecz budowy par. Matki Bożej Pompejańskiej w Warszawie.

5. W przyszłą niedzielę parafialny wyjazd na narty. Uczestnicy biorą udział w Eucharystii o 7:00 lub 8:30. Po Mszy świętej o 8:30 pakowanie rzeczy do autokaru i wyjazd. Naszych parafian prosimy o modlitwę o udany i bezpieczny wypoczynek naszej młodzieży.

6. Dzisiaj spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych o godz. 14:00. Przypominamy, że jest to ostatni dzień składania dokumentów dziecka.

7. W najbliższą sobotę 11 lutego, wypada 8 rocznica powstania Parafialnego zespołu caritas. Zapraszamy na Mszę świętą dziękczynną o godzinie 18:00.

8. Zwiększamy liczbę miejsc na kolonie parafialne w dniach od 3 do 12 lipca w miejscowości Bęsia. Tak więc na kolonie mogą zapisać się kolejne osoby, a osobom z listy rezerwowej potwierdzamy udział w wyjeździe. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla uczestników kolonii i ich rodziców w marcu.

9. Wspólnota Miłosierdzia Bożego, zaprasza wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia na pielgrzymkę do Płocka w 92 rocznicę pierwszego objawienia Jezusa Miłosiernego s. Faustynie. Wyjazd 22 lutego o 6:30. Zapisy w sklepiku.

10. Kończy się wizyta duszpasterska, w najbliższym czasie będziemy chcieli odwiedzić mieszkańców następujących ulic:

6 luty, poniedziałek, od 16.30 ul. Błotna 23 (blok);

7 luty, wtorek, od 16.30 ul. Sikorskiego 88 (blok);

8 luty, środa i 9 luty, czwartek, od 16.30 „Na zaproszenia” – będziemy odwiedzać osoby, które chciałyby przyjąć w tym roku wizytę duszpasterską, a z różnych przyczyn nie nastąpiło to w pierwszym terminie – osoby zainteresowane prosimy do zgłaszania się w zakrystii bądź kancelarii parafialnej